Опубліковано «Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності»

Питання забезпечення академічної доброчесності останнім часом привертають підвищену увагу науковців та освітян не лише в Україні, але й у всьому світі. Розвиток сучасних технологій не лише значно розширює можливості для досліджень у всіх сферах. Він також розширив можливості для плагіату, фабрикації, фальсифікації, інших порушень академічної етики.

Відповідно до Статті 42 Закону України «Про освіту»: «Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень».

Пропонуємо  ознайомитися з «Методичними рекомендаціями для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності» за посиланням.

Підготовка даних  матеріалів була здійснена в рамках діяльності Проєкту сприяння академічній доброчесності – SAIUP, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти.

Упорядники матеріалів: В. Бахрушин, Є. Ніколаєв.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році