Оприлюднено World Universities Web Ranking 2024: ЧНУ імені Петра Могили – найкращий університет Миколаєва!

Оприлюднено World Universities Web Ranking 2024 – рейтинг університетів за популярністю в інтернеті.

Рейтинг uniRank University Ranking, відомий як 4ICU, є неакадемічним рейтингом, що досліджує якість подання та популярність закладів вищої освіти в Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел.

Найголовнішим критерієм рейтингування є публікації науково-педагогічних працівникиів відповідного закладу вищої освіти у Scopus, бібліографічній і реферативній базі даних.

Сайт 4icu (Four International Colleges & Universities) – база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав. Рейтинг UniRank (4icu) у 2024 році ґрунтувавася на популярності й відвідуваності сайтів 13900 університетів світу.

Серед українських закладів вищої освіти Чорноморський національний університет імені Петра Могили посідає 52 місце, будучи кращим вишем Миколаєва та області.

Зазначимо, що найнижчу позицію посів НУК імені Адмірала Макарова – 126 місце. Третю позицію серед миколаївських ЗВО посів МНАУ – 86 місце, на другій сходинці МНУ, (що наразі знаходиться у стані ліквідації, шляхом приєднання до НКІ), посівши 72 місце серед 192 ЗВО України.

Це величезний успіх, який можливий завдяки невтомній праці кожного викладача університету, самовідданості та високому професіоналізму. Ви – справжня гордість нашого університету!

Ваш успіх – це свідчення високого рівня освіти, яку надає наш університет. Це значить, що ми йдемо правильним шляхом, що ми конкурентоспроможні на світовому ринку освітніх послуг.

Ми дякуємо за вашу самовіддану працю, за внесок у розвиток університету!