Оприлюднено списки рекомендованих на бюджет: у перший день у ЧНУ імені Петра Могили чимала кількість абітурієнтів

Вступна кампанія – 2023 в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в самому розпалі.

Сьогодні, 4 серпня, оприлюднені списки рекомендованих вступників для зарахування на бюджетну форму навчання.

Це значить, що абітурієнти вже можуть подавати документи (якщо на бюджет) або укладати контракт (якщо на контрактну).

Одразу помітивши рекомендації до вступу, чимала кількість майбутніх студентів прийшла до стін університету вже в перший день.

Майбутні здобувачі вищої освіти радо розповідають, що хотіли навчатися саме в нашому університеті та перевіряли, чи змінилися статуси заяв для вступу чи не щодня.

Чекаємо абітурієнтів у нашій приймальній комісії, графік якої протягом найближчих вихідних:

• 5 серпня (субота) з 9:00 до 17:00
  • 6 серпня (неділя) з 9:00 до 13:00.

Почни свій професійних шлях у ЧНУ імені Петра Могили!