Оприлюднено результати складання етапу 1 Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю «Медицина

13 липня 2021 року Центр тестування надіслав до закладів вищої освіти результати складання  етапу 1  Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю «Медицина», який відбувся 29-30 червня 2021 року.

Вдруге за цей рік (вперше студенти-іноземці, які навчаються в Могилянці з лютого 2018 року, складали ЄДКІ у лютому цього року) іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили складали Єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Результати, які отримали наші іноземні студенти, дуже високі: це 100% за іспит з англійської мови професійного спрямування та 84% за інтегрований тестовий іспит «Крок 1».

У червні екзамен у вигляді тестів складали 62 іноземні студенти Медичного інституту.

«Крок 1» – екзамен із загальнонаукових дисциплін, який складають після вивчення основних фундаментальних дисциплін. Цей екзамен проводить та адмініструє Центр тестування при Міністерстві охорони здоров’я України. Тривалість тестового іспиту «Крок 1» – три години, за цей час студентам-іноземцям потрібно дати відповіді на 150 питань. Іспит з англійської мови професійного спрямування триває годину. Тим студентам, хто не склав Єдиний державний кваліфікаційний іспит, дається ще одна спроба, щоб перездати його.

Як зазначає заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами Ольга Яремчук, задля досягнення студентами-іноземцями таких високих результатів на державному іспиті працювали викладачі багатьох кафедр Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Окрема подяка викладачам кафедри анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії та патоморфології (завідувач кафедри, професор – Черно Валерій Степанович); кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії (завідувачка кафедри, кандидат фармацевтичних наук, доцент – Оглобліна Мирослава Володимирівна); кафедри терапевтичних та хірургічних дисциплін та особливо її завідувачу, професору, Заку Максиму Юрійовичу за підготування студентів з клінічних дисциплін.

Також варто відзначити роботу доцента кафедри терапевтичних та хірургічних дисциплін Медичного інституту Чернишова Олега Володимировича та роботу заступника директора Медичного інститут Яремчук Ольги Миколаївни, які розробили та впровадили спеціальні буклети (видані у типографії ЧНУ імені Петра Могили), за якими студентів-іноземців готували до ЄДКІ.

Ще одна подяка –  агентам  фірми  AMCOS EDUCATION Pvt.Ltd, які плідно співпрацюють з університетами України (в тому числі й з ЧНУ імені Петра Могили), в частині набору на навчання іноземних студентів.

Вітаємо здобувачів знань, які показали високі результати, та викладачів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, які підготували студентів!