Оприлюднено рейтинг ЗВО від Освіта.ua: результати вступної кампанії

Оприлюднено рейтинг ЗВО від Освіта.ua: результати вступної кампанії.

За результатами вступної кампанії 2018 року було оприлюднено рейтинги ЗВО.

Оголошено статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб, у тому числі до приватних ВНЗ, за кошти фізичних та юридичних осіб і за кошти держбюджету на перший курс (на основі ПЗСО за денною, заочною формами навчання). Абсолютно всі показники у вільному доступі.

Кількість бюджетних місць у регіоні зменшилась, але основні осередки освітнього бюджету – Київ, Львів і Харків: НТУ України «КПІ імені Ігоря Сікорського» – 3544 осіб зарахованих на бюджет; КНУ імені Тараса Шевченка – 2673; НУ “Львівська політехніка” – 2223; ЛНУ імені Івана Франка –1870; ХНУ імені В.Н. Каразіна – 1077.

Ректор ЧНУ імені П. Могили, Леонід Павлович Клименко, на своїй офіційній сторінці у Фейсбук зробив акцент на показниках Миколаївських університетів: кількість зарахованих у 2018 році (бюджет + контракт): НУК – 384, МНАУ – 457, МНУ – 586, ЧНУ– 806. Всього: 2233 особи. Майже стільки ж осіб зараховано до Львівської політехніки лише на бюджет.

В офіційному джерелі повідомляється, що 136.63 – середній бал ЗНО на бюджет ЗВО Миколаєва, у той час коли в ЧНУ імені Петра Могили на спеціальність «Германські мови та літератури (перша – німецька)» зараховано на бюджет лише 1 абітурієнт з конкурсним балом 199,68. А лише три навчальні заклади потрапили у ТОП-200 за показником «Середній бал ЗНО на контракт».

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.