Оприлюднено рейтинг ЗВО від Освіта.ua: результати вступної кампанії


Оприлюднено рейтинг ЗВО від Освіта.ua: результати вступної кампанії.

За результатами вступної кампанії 2018 року було оприлюднено рейтинги ЗВО.

Оголошено статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб, у тому числі до приватних ВНЗ, за кошти фізичних та юридичних осіб і за кошти держбюджету на перший курс (на основі ПЗСО за денною, заочною формами навчання). Абсолютно всі показники у вільному доступі.

Кількість бюджетних місць у регіоні зменшилась, але основні осередки освітнього бюджету – Київ, Львів і Харків: НТУ України «КПІ імені Ігоря Сікорського» – 3544 осіб зарахованих на бюджет; КНУ імені Тараса Шевченка – 2673; НУ “Львівська політехніка” – 2223; ЛНУ імені Івана Франка –1870; ХНУ імені В.Н. Каразіна – 1077.

Ректор ЧНУ імені П. Могили, Леонід Павлович Клименко, на своїй офіційній сторінці у Фейсбук зробив акцент на показниках Миколаївських університетів: кількість зарахованих у 2018 році (бюджет + контракт): НУК – 384, МНАУ – 457, МНУ – 586, ЧНУ– 806. Всього: 2233 особи. Майже стільки ж осіб зараховано до Львівської політехніки лише на бюджет.

В офіційному джерелі повідомляється, що 136.63 – середній бал ЗНО на бюджет ЗВО Миколаєва, у той час коли в ЧНУ імені Петра Могили на спеціальність «Германські мови та літератури (перша – німецька)» зараховано на бюджет лише 1 абітурієнт з конкурсним балом 199,68. А лише три навчальні заклади потрапили у ТОП-200 за показником «Середній бал ЗНО на контракт».

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …