Оприлюднено рейтинг ЗВО від Освіта.ua: результати вступної кампанії

Оприлюднено рейтинг ЗВО від Освіта.ua: результати вступної кампанії.

За результатами вступної кампанії 2018 року було оприлюднено рейтинги ЗВО.

Оголошено статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб, у тому числі до приватних ВНЗ, за кошти фізичних та юридичних осіб і за кошти держбюджету на перший курс (на основі ПЗСО за денною, заочною формами навчання). Абсолютно всі показники у вільному доступі.

Кількість бюджетних місць у регіоні зменшилась, але основні осередки освітнього бюджету – Київ, Львів і Харків: НТУ України «КПІ імені Ігоря Сікорського» – 3544 осіб зарахованих на бюджет; КНУ імені Тараса Шевченка – 2673; НУ “Львівська політехніка” – 2223; ЛНУ імені Івана Франка –1870; ХНУ імені В.Н. Каразіна – 1077.

Ректор ЧНУ імені П. Могили, Леонід Павлович Клименко, на своїй офіційній сторінці у Фейсбук зробив акцент на показниках Миколаївських університетів: кількість зарахованих у 2018 році (бюджет + контракт): НУК – 384, МНАУ – 457, МНУ – 586, ЧНУ– 806. Всього: 2233 особи. Майже стільки ж осіб зараховано до Львівської політехніки лише на бюджет.

В офіційному джерелі повідомляється, що 136.63 – середній бал ЗНО на бюджет ЗВО Миколаєва, у той час коли в ЧНУ імені Петра Могили на спеціальність «Германські мови та літератури (перша – німецька)» зараховано на бюджет лише 1 абітурієнт з конкурсним балом 199,68. А лише три навчальні заклади потрапили у ТОП-200 за показником «Середній бал ЗНО на контракт».

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.