Оприлюднено рейтинг ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах наукових проектів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році: ЧНУ імені Петра Могили в ТОП-30 українських університетів та кращий у Миколаєві

Університет – це осередок освіти, креативності, нових ідей, спілкування з однодумцями, а також наукової сфери. Таким закладом, де поєднана кожна складова, є Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

У березні 2024 року оприлюднено рейтинг ефективності участі закладів вищої освіти України в головних конкурсах наукових проєктів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році, за результатами якого ЧНУ імені Петра Могили ввійшов у ТОП-30 провідних українських університетів та ще раз підтвердив звання кращого ЗВО в Миколаєві.

Дослідження проводив Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта», використовуючи інформацію з відкритих джерел (дані Інформаційної служби ЄС – Community Research and Development Information Service (CORDIS), EACEA Projects Results Platform, МОН, КМУ, Національного фонду досліджень України).

До уваги брали відповідні критерії, розподілені за шістьма коефіцієнтами, зокрема коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі HORIZON Europe, коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі Erasmus KA2 (КА220-HED, KA211), коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсах Національного фонду досліджень України, коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі проєктів за держаним замовленням, коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі проєктів молодих вчених, коефіцієнт кількості проєктів, виграних на конкурсі білатеральних проєктів.

Високий щабель ЧНУ імені Петра Могили в рейтингу участі ЗВО в наукових проєктах дає можливість стверджувати, що науковий потенціал університету щороку зростає, адже колектив збільшується молодими кадрами, потужними напрацюваннями та знаннями.