Опитування студентів та викладачів щодо онлайн-навчання від державної служби якості освіти

Державна служба якості освіти проводить опитування науково-педагогічних працівників та студентів закладів вищої освіти України щодо питань, пов’язаних із використанням технологій дистанційного навчання в умовах карантину. Про це повідомляють у Державній службі якості освіти.

Відповіді приймають від 23 квітня до 5 травня 2020 року.

Опитування проводиться з метою:

• Виявлення загальних проблем для освітянської спільноти
  • пошуку шляхів їх вирішення
  • визначення основних тенденцій подальшого розвитку процесів використання технологій дистанційного навчання

Організатори опитування просять керівників закладів вищої освіти особисто долучитися до анкетування та сприяти у проведенні опитування серед співробітників і здобувачів освіти.

Анкети є анонімними як для студентів, так і для науково-педагогічних працівників.