Онлайн-зустріч студентів-журналістів із фотографом

Дистанційне навчання – не привід скасовувати заплановані зустрічі, адже їх легко можна переформатувати. Тим паче, робота на різних платформах для студентів-журналістів – звична річ!

24 квітня у рамках дисципліни «Фотожурналістика» (викладач Сільман К.В.) відбулась онлайн-зустріч із керівницею миколаївської студії «ФотоКрок» Іриною Гузій. За допомогою відео-зв’язку на платформі Zoom студенти мали змогу поспілкуватись із професійною фотографинею та поставити їй питання, які вони вивчають на заняттях.

Під час вивчення дисципліни «Фотожурналістика» студенти працювали над проектом «Лютий Миколаїв». Це серія світлин, знятих у різних локаціях міста, але об’єднаних одним часом, а саме місяцем лютим. Ірина Гузій переглянула світлини, прокоментувала їх, дала поради щодо знімків, а також допомогла обрати найкращі – ті, які врешті будуть опубліковані на сторінці кафедри журналістики у Facebook.

Онлайн зустріч стала чудовою нагодою урізноманітнити дистанційне навчання й з користю провести час. Студенти запропонували пані Ірині обов’язково зустрітись «наживо» після завершення карантину.