Онлайн-зустріч студентів-журналістів із фотографом


Дистанційне навчання – не привід скасовувати заплановані зустрічі, адже їх легко можна переформатувати. Тим паче, робота на різних платформах для студентів-журналістів – звична річ!

24 квітня у рамках дисципліни «Фотожурналістика» (викладач Сільман К.В.) відбулась онлайн-зустріч із керівницею миколаївської студії «ФотоКрок» Іриною Гузій. За допомогою відео-зв’язку на платформі Zoom студенти мали змогу поспілкуватись із професійною фотографинею та поставити їй питання, які вони вивчають на заняттях.

Під час вивчення дисципліни «Фотожурналістика» студенти працювали над проектом «Лютий Миколаїв». Це серія світлин, знятих у різних локаціях міста, але об’єднаних одним часом, а саме місяцем лютим. Ірина Гузій переглянула світлини, прокоментувала їх, дала поради щодо знімків, а також допомогла обрати найкращі – ті, які врешті будуть опубліковані на сторінці кафедри журналістики у Facebook.

Онлайн зустріч стала чудовою нагодою урізноманітнити дистанційне навчання й з користю провести час. Студенти запропонували пані Ірині обов’язково зустрітись «наживо» після завершення карантину.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …