Онлайн-ресурси для безкоштовного навчання

Зимові канікули в Чорноморському національному університеті Петра Могили тривають. Крім відпочинку, під час канікул важливо не забувати про навчання та саморозвиток. Це стосується не лише студентів, а й викладачів. Кожен має можливість витратити час з користю, отримати нові знання чи розширити свій кругозір у тій чи іншій сфері. Пропонуємо ознайомитися з онлайн-ресурсами, на яких можна безкоштовно опанувати нові вміння, не виходячи з дому.

1. Prometheus. Проект безкоштовної освіти для людей будь-якого віку. Кількість доступних курсів, викладених новітніми методами навчання, постійно збільшується. На порталі можна ознайомитися з багатьма лекціями, присвяченими різним видам діяльності.

1. ВУМ online. Дистанційна платформа громадянської освіти відВідкритого Університету Майдану (ВУМ) — це освітня ініціатива, яка поширює ідеї й сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні.Місія проекту – допомогти сучасній людині знайти відповіді на питання «Яке моє місце в житті?» та «Яка справа приносить мені задоволення та радість?».

1. EdEra. Educational Era(EdEra) — студія онлайн-освіти. На сайті можна знайти різноманітні курси, спецпроекти, підручники, освітні блоги. Кожного тижня на порталі з’являється інформація про актуальні новини зі сфери освіти, оглядають міжнародні конференції, наукові статті та західні онлайн-платформи. Одним із партнерів проекту є Міністерство освіти і науки України.

1. WiseCow. Відеолекторій створений для того, щоб люди по всій України мали змогу навчатися безкоштовно. На сайті можна ознайомитися з курсами, присвяченими різним видам мистецтва (кіно, література, мода, театр та інші).

1. Duolingo. Ресурс для вивчення іноземних мов, який є повністю безкоштовним. Навчання для дітей і дорослих проходить в ігровій формі. За допомогою інтерактивних історій та подкастів користувачі легко навчаються читати іноземною мовою, розуміти її на слух.

Канікули чи не найкращий час для саморозвитку та опанування раніше невідомих знань. Використовуйте час з користю, розвивайтеся та досягайте нових вершин!