Оголошується набір у Школу юних бізнесменів

Новорічні свята… Дід Мороз, ялинка, подарунки, святкування, розваги. Усе це – веселі зимові канікули. А як ще можна цікаво провести час під час канікул?

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує дітей 8-16 років на бізнес-навчання під час зимових канікул.

Не потрібні жодні особливі математичні здібності й знання. Лише бажання батьків і дитини весело, корисно та цікаво провести час, отримати корисні навички, познайомитись з новими друзями.

Навчання в бізнес-школі допомагає формувати у дитини лідерські якості, уміння працювати в команді, підприємницькі навички активного руху в житті. Усі заняття проходитимуть в ігровій та інтерактивній формах.

Нове в зимовій школі – заняття з розвитку креативності. Сьогодні світ надзвичайно швидко змінюється, тому креативність – важлива навичка для руху вперед.

Школа працює з 8 по 12 січня 2019 року з 09.00 до 15.00.

Школу ведуть викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили та запрошені професійні бізнес-тренери.

Вікові групи:

– 8-11 років;
– 12-16 років.

Групи до 15 чоловік.

Інформація про проведені Школи на нашій сторінці у Facebook та нашому відео-каналі на Youtube.

Зміст програм

Молодша група

– Фінансова грамотність.

– Маркетинг.

– Креативність.

– Критичне мислення.

– Комунікації та командна робота.

– Арт-майстерня.

Старша група

Програма «Власна справа. Електронна комерція. Бізнес-планування»

– Основи створення власної справи.

– Бізнес-план проекту.

– Креативність.

– Маркетинг. Просування в соціальних мережах.

– Електронний магазин та комерція.

– Комунікації та командна робота.

Програма «Медіабізнес та журналістика»

– Критичне мислення і медіаграмотність.

– Інтернет-журналістика.

– Медіабезпека.

– Як зробити якісний репортаж.

– Секрети гарного тексту.

– Основи бізнесу.

– Маркетинг.

Харчування: обід, на перервах вода, чай, печиво. Харчування входить у вартість навчання.

Вартість навчання – 2000 грн.

Довідки за телефонами:  067-75-55-365, 066-726-79-94.

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Наша сторінка на Facebook.

Наш відео-канал на Youtube.