Оголошується набір студентів-журналістів на програму «Практикум на Суспільному».

Практикум розрахований на 2 місяці інтенсивної роботи на телебаченні або радіо. Кожному студентові нададуть можливість брати участь у зйомках, підготовці різноманітних проектів, а також у виробництві контенту. Миколаївська філія Суспільного допоможе майбутнім редакторам, журналістам, операторам та режисерам монтажу здобути цінний досвід та використати свої знання на практиці.

“Ми вирішили дати більше шансів талановитій молоді з регіонів, – пояснив заступник виконавчого директора Суспільного Олександр Челак. – Досвід попереднього “Практикуму” свідчить, що енергійні та обдаровані люди вчаться не лише у Києві. Тож це — “крок назустріч” студентам та випускникам вишів майже з усіх міст України. Для них “Практикум” стане цінним досвідом у медіаіндустрії. А для філій це можливість більше розповісти про свою роботу”.

Практикум триватиме до 24 грудня. Якщо ви зацікавились і хочете взяти участь, заповніть анкету. Наступним кроком буде співбесіда, за результатами якої будуть обрані учасники практикуму.

Кінцевий термін подачі заявок – 26 жовтня.

Відповіді на питання знаходьте тут.