Оголошується набір студентів-журналістів на програму «Практикум на Суспільному».


Практикум розрахований на 2 місяці інтенсивної роботи на телебаченні або радіо. Кожному студентові нададуть можливість брати участь у зйомках, підготовці різноманітних проектів, а також у виробництві контенту. Миколаївська філія Суспільного допоможе майбутнім редакторам, журналістам, операторам та режисерам монтажу здобути цінний досвід та використати свої знання на практиці.

 “Ми вирішили дати більше шансів талановитій молоді з регіонів, – пояснив заступник виконавчого директора Суспільного Олександр Челак. – Досвід попереднього “Практикуму” свідчить, що енергійні та обдаровані люди вчаться не лише у Києві. Тож це — “крок назустріч” студентам та випускникам вишів майже з усіх міст України. Для них “Практикум” стане цінним досвідом у медіаіндустрії. А для філій це можливість більше розповісти про свою роботу”.

Практикум триватиме до 24 грудня. Якщо ви зацікавились і хочете взяти участь, заповніть анкету. Наступним кроком буде співбесіда, за результатами якої будуть обрані учасники практикуму.

Кінцевий термін подачі заявок – 26 жовтня.

Відповіді на питання знаходьте тут.

 

 

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …