Оголошується набір студентів-журналістів на програму «Практикум на Суспільному».


Практикум розрахований на 2 місяці інтенсивної роботи на телебаченні або радіо. Кожному студентові нададуть можливість брати участь у зйомках, підготовці різноманітних проектів, а також у виробництві контенту. Миколаївська філія Суспільного допоможе майбутнім редакторам, журналістам, операторам та режисерам монтажу здобути цінний досвід та використати свої знання на практиці.

 “Ми вирішили дати більше шансів талановитій молоді з регіонів, – пояснив заступник виконавчого директора Суспільного Олександр Челак. – Досвід попереднього “Практикуму” свідчить, що енергійні та обдаровані люди вчаться не лише у Києві. Тож це — “крок назустріч” студентам та випускникам вишів майже з усіх міст України. Для них “Практикум” стане цінним досвідом у медіаіндустрії. А для філій це можливість більше розповісти про свою роботу”.

Практикум триватиме до 24 грудня. Якщо ви зацікавились і хочете взяти участь, заповніть анкету. Наступним кроком буде співбесіда, за результатами якої будуть обрані учасники практикуму.

Кінцевий термін подачі заявок – 26 жовтня.

Відповіді на питання знаходьте тут.

 

 

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.