Оголошується набір студентів-журналістів на програму «Практикум на Суспільному».


Практикум розрахований на 2 місяці інтенсивної роботи на телебаченні або радіо. Кожному студентові нададуть можливість брати участь у зйомках, підготовці різноманітних проектів, а також у виробництві контенту. Миколаївська філія Суспільного допоможе майбутнім редакторам, журналістам, операторам та режисерам монтажу здобути цінний досвід та використати свої знання на практиці.

 “Ми вирішили дати більше шансів талановитій молоді з регіонів, – пояснив заступник виконавчого директора Суспільного Олександр Челак. – Досвід попереднього “Практикуму” свідчить, що енергійні та обдаровані люди вчаться не лише у Києві. Тож це — “крок назустріч” студентам та випускникам вишів майже з усіх міст України. Для них “Практикум” стане цінним досвідом у медіаіндустрії. А для філій це можливість більше розповісти про свою роботу”.

Практикум триватиме до 24 грудня. Якщо ви зацікавились і хочете взяти участь, заповніть анкету. Наступним кроком буде співбесіда, за результатами якої будуть обрані учасники практикуму.

Кінцевий термін подачі заявок – 26 жовтня.

Відповіді на питання знаходьте тут.

 

 

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …