Оголошується набір студентів та інтернів спеціальності 222 Медицина у Літню школу VASCERN 2024!

До уваги студентів-медиків!

Оголошується набір у Літню школу VASCERN 2024!

VASCERN – це Європейська референтна мережа, метою якої є покращення діагностики та подальшого лікування пацієнтів з рідкісними судинними захворюваннями.

У цій мережі, що фінансується Європейською Комісією, працюють експерти з усієї Європи, які розробляють документацію, посібники, вебінари та статті для лікарів і пацієнтів.

VASCERN базується в паризькому госпіталі Біша (Hôpital Bichat), а координатором є Гийом Жондо, професор Паризького університету.

З метою поширення цілей цієї мережі та підвищення обізнаності про рідкісні судинні захворювання організовується літня школа в Парижі у вересні 2024 року, орієнтована на студентів та інтернів-медиків.

Організація цього заходу отримала фінансову підтримку в рамках Змішаної інтенсивної програми ERASMUS+.

Відібрані студенти можуть отримати фінансування для мобільності через ERASMUS+; а за тих, хто не може отримати доступ до такого гранту, VASCERN візьме на себе витрати.

Усі зацікавлені студенти та інтерни-медики можуть звертатися до відділу міжнародних звʼязків університету на пошту fordep@chmnu.edu.ua з темою листа «Літня школа VASCERN».