Оголошується набір на семестрове навчання у Німеччині

Оголошується набір на семестрове навчання на весняний період у Німеччині в Університеті Саарланда (Universität des Saarlandes), Саарбрюккен.

Документи, необхідні для конкурсу у відборі на семестрове навчання на весняний період:

1. Заява на ім’я декана (про дозвіл на участь у програмі). Заяву писати від руки на А4. (ДОКУМЕНТИ БЕЗ ЗАЯВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!): * Заяву підписує декан; * Методист пише, що академічні борги відсутні; * Бухгалтерія (другий поверх в першому корпусі) пише, що у Вас немає боргів зі сплати.
  2. СV (для зручності можна зробити через програму Europass).
  3. Мотиваційний лист (Бажано німецькою мовою, але допустимо також англійською).
  4. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  5. Transcript of records.

Відбір буде відбуватися на основі оцінки середнього балу та знання рівня німецької та англійської мов. Рівень знання мов повинен бути не нижче В1. Заява подається у відділ міжнародних зв’язків написана від руки, інші документи – в електронному вигляді на електронну пошту відділу МВ: fordep@chmnu.edu.ua

Дедлайн подачі документів: 30 листопада 2018 року. З усіх питань звертайтеся до міжнародного відділу.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили