Оголошується набір на семестрове навчання у Німеччині

Оголошується набір на семестрове навчання на весняний період у Німеччині в Університеті Саарланда (Universität des Saarlandes), Саарбрюккен.

Документи, необхідні для конкурсу у відборі на семестрове навчання на весняний період:

1. Заява на ім’я декана (про дозвіл на участь у програмі). Заяву писати від руки на А4. (ДОКУМЕНТИ БЕЗ ЗАЯВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!): * Заяву підписує декан; * Методист пише, що академічні борги відсутні; * Бухгалтерія (другий поверх в першому корпусі) пише, що у Вас немає боргів зі сплати.
  2. СV (для зручності можна зробити через програму Europass).
  3. Мотиваційний лист (Бажано німецькою мовою, але допустимо також англійською).
  4. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  5. Transcript of records.

Відбір буде відбуватися на основі оцінки середнього балу та знання рівня німецької та англійської мов. Рівень знання мов повинен бути не нижче В1. Заява подається у відділ міжнародних зв’язків написана від руки, інші документи – в електронному вигляді на електронну пошту відділу МВ: fordep@chmnu.edu.ua

Дедлайн подачі документів: 30 листопада 2018 року. З усіх питань звертайтеся до міжнародного відділу.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77