Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі (Італія)

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі, Італія – бакалаври (2-4 курсів), магістри (5 курс), аспіранти.

Документи, необхідні для конкурсу:

1. Заява на ім’я декана (про дозвіл участі у програмі). Заяву писати від руки на А4. (ДОКУМЕНТИ БЕЗ ЗАЯВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!):

* Заяву підписує декан; * Методист пише, що академічні борги відсутні; * Бухгалтерія (другий поверх в першому корпусі) пише, що у Вас немає боргів зі сплати.

1. СV (для зручності можна зробити через програму Europass).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  4. Transcript of records. Відбір буде відбуватися на основі оцінки середнього балу та знання рівня англійської мови (не нижче В2). Заява подається у відділ міжнародних зв’язків написана від руки, інші документи – в електронному вигляді на ел.пошту відділу МВ: fordep@chmnu.edu.ua.

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: