Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі (Італія)

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі, Італія – бакалаври (2-4 курсів), магістри (5 курс), аспіранти.

Документи, необхідні для конкурсу:

1. Заява на ім’я декана (про дозвіл участі у програмі). Заяву писати від руки на А4. (ДОКУМЕНТИ БЕЗ ЗАЯВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!):

* Заяву підписує декан; * Методист пише, що академічні борги відсутні; * Бухгалтерія (другий поверх в першому корпусі) пише, що у Вас немає боргів зі сплати.

1. СV (для зручності можна зробити через програму Europass).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  4. Transcript of records. Відбір буде відбуватися на основі оцінки середнього балу та знання рівня англійської мови (не нижче В2). Заява подається у відділ міжнародних зв’язків написана від руки, інші документи – в електронному вигляді на ел.пошту відділу МВ: fordep@chmnu.edu.ua.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.