Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі (Італія)


Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі, Італія – бакалаври (2-4 курсів), магістри (5 курс), аспіранти.

 Документи, необхідні для конкурсу:

  1. Заява на ім’я декана (про дозвіл участі у програмі). Заяву писати від руки на А4. (ДОКУМЕНТИ БЕЗ ЗАЯВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!):

* Заяву підписує декан; * Методист пише, що академічні борги відсутні; * Бухгалтерія (другий поверх в першому корпусі) пише, що у Вас немає боргів зі сплати.

  1. СV (для зручності можна зробити через програму Europass).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  4. Transcript of records. Відбір буде відбуватися на основі оцінки середнього балу та знання рівня англійської мови (не нижче В2). Заява подається у відділ міжнародних зв’язків написана від руки, інші документи – в електронному вигляді на ел.пошту відділу МВ: fordep@chmnu.edu.ua.

Події та оголошення


серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …

вересня
1
Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників! Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні. Де? Поронін, Польща. Коли? 23 вересня – …