Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі (Італія)

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання на осінній період в Університеті Ка’Фоскарі, Італія – бакалаври (2-4 курсів), магістри (5 курс), аспіранти.

Документи, необхідні для конкурсу:

1. Заява на ім’я декана (про дозвіл участі у програмі). Заяву писати від руки на А4. (ДОКУМЕНТИ БЕЗ ЗАЯВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!):

* Заяву підписує декан; * Методист пише, що академічні борги відсутні; * Бухгалтерія (другий поверх в першому корпусі) пише, що у Вас немає боргів зі сплати.

1. СV (для зручності можна зробити через програму Europass).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  4. Transcript of records. Відбір буде відбуватися на основі оцінки середнього балу та знання рівня англійської мови (не нижче В2). Заява подається у відділ міжнародних зв’язків написана від руки, інші документи – в електронному вигляді на ел.пошту відділу МВ: fordep@chmnu.edu.ua.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.