Увага, шановні здобувачі!

Оголошується набір на навчання протягом осіннього семестру в Університеті Кадісу (Іспанія) за програмою академічної мобільності Erasmus+ KA171.

Умови участі: високі академічні результати навчання та знання іноземних мов (для бакалаврату: іспанська мова від В1, для магістратури та аспірантури можливо: англійська чи французька від В2).

Можливості:

Повна стипендія (повний грант): студенти-бенефіціари будуть звільнені від оплати за навчання та зможуть користуватися можливостями Університету Кадіса без додаткових витрат. Крім того, вони отримають допомогу, фінансовану за кошти Erasmus+ на подорожі та утримання (850€ в місяць + витрати на дорогу).

Необхідні документи:

1. заява на ім’я ректора (з візою декана);
  2. скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. CV за структурою Europass (англійською мовою, приклад за посиланням);
  4. Motivation Letter (англійською мовою);
  5. Students Certificate (довідка з деканату про те, що Ви є студентом, англійською мовою);
  6. Transсript of Records (виписка оцінок за весь період навчання з деканату, англійською мовою);
  7. Сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Кінцевий термін подання документів – 3 квітня 2024 року до міжнародного відділу ЧНУ імені Петра Могили.

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся до до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) та 1-301 або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ). за консультаціями звертатися до відповідальних осіб: