Оголошується набір на грантову програму з поліпшення підготовки докторантів у Великобританії


Рада з економічних та соціальних досліджень відкриває грантову програму щодо поліпшення підготовки докторантів шляхом обміну інноваціями та передовим досвідом у дисциплінарних і міждисциплінарних областях. Рада пропонує фінансування і підтримку дослідникам соціальних наук.

Нині SWDTP приймає заявки на стипендії, фінансовані з коштів ESRC, які повинні початися в жовтні 2019 року. Ці стипендії призначені для підтримки дослідників на найближчій постдокторські стадії їхньої кар’єри. Метою стипендій є підтримка дослідників, які бажають навчатися в будь-якому з п’яти партнерських установ SWDTP.

Заявки приймаються до 16:00 в п’ятницю, 22 березня. Усі заявники повинні представити заповнену пропозицію разом з необхідними додатками до SWDTP за адресою swdtp-enquiries@bristol.ac.uk.

Більше інформації за посиланням.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …