Оголошується набір на грантову програму з поліпшення підготовки докторантів у Великобританії


Рада з економічних та соціальних досліджень відкриває грантову програму щодо поліпшення підготовки докторантів шляхом обміну інноваціями та передовим досвідом у дисциплінарних і міждисциплінарних областях. Рада пропонує фінансування і підтримку дослідникам соціальних наук.

Нині SWDTP приймає заявки на стипендії, фінансовані з коштів ESRC, які повинні початися в жовтні 2019 року. Ці стипендії призначені для підтримки дослідників на найближчій постдокторські стадії їхньої кар’єри. Метою стипендій є підтримка дослідників, які бажають навчатися в будь-якому з п’яти партнерських установ SWDTP.

Заявки приймаються до 16:00 в п’ятницю, 22 березня. Усі заявники повинні представити заповнену пропозицію разом з необхідними додатками до SWDTP за адресою swdtp-enquiries@bristol.ac.uk.

Більше інформації за посиланням.

 

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.