Оголошується набір на грантову програму з поліпшення підготовки докторантів у Великобританії

Рада з економічних та соціальних досліджень відкриває грантову програму щодо поліпшення підготовки докторантів шляхом обміну інноваціями та передовим досвідом у дисциплінарних і міждисциплінарних областях. Рада пропонує фінансування і підтримку дослідникам соціальних наук.

Нині SWDTP приймає заявки на стипендії, фінансовані з коштів ESRC, які повинні початися в жовтні 2019 року. Ці стипендії призначені для підтримки дослідників на найближчій постдокторські стадії їхньої кар’єри. Метою стипендій є підтримка дослідників, які бажають навчатися в будь-якому з п’яти партнерських установ SWDTP.

Заявки приймаються до 16:00 в п’ятницю, 22 березня. Усі заявники повинні представити заповнену пропозицію разом з необхідними додатками до SWDTP за адресою swdtp-enquiries@bristol.ac.uk.

Більше інформації за посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.