Оголошується конкурсний відбір за програмою академічної мобільності на навчання в Університеті Палермо (Італія)

Шановні студенти ЧНУ імені Петра Могили!

1 березня 2024 року ми розпочинаємо конкурсний відбір за програмою академічної мобільності на навчання в Університеті Палермо (Італія) протягом осіннього семестру 2024 – 2025 навчального року.

Навчання здійснюється в межах програми Erasmus+ KA 171.

Протягом навчання ви отримуєте стипендію – 850 євро, а також компенсацію проїзду.

Хто може взяти участь?

• студенти(п’ять місяців – для 2 осіб);

Сфери навчання :філологія; бізнес та адміністрування; фінанси, банківська справа та страхування; економіка.

Як узяти участь?

1. Заява на ім’я ректора (із візою декана та планово-фінансового відділу);
  2. Скан-копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. CV за структурою Europass англійською мовою (приклад);
  4. Мотиваційний лист англійською мовою;
  5. Students Certificate англійською мовою (Довідка з деканату про те, що ви є студентом);
  6. Виписка оцінок за весь період навчання англійською мовою;
  7. Сертифікат, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (за наявності; за його відсутності – обов’язкова участь у мовному тесті).

Подавати документи – до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) та 1-301 або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).

Дедлайн подачі документів – 22 квітня 2024 року!

За більш детальною інформацією звертайтеся до до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 1-114(2) та 1-301 або на пошту: fordep@chmnu.edu.ua ).