Оголошується конкурс на безкоштовне семестрове навчання в Академії імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща)


Оголошується конкурс на безкоштовне семестрове навчання на весняний період в Академії імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща).

Навчання польською та англійською мовами. Рівень знання мови: А2+.

Спеціальності які представлені у польській Академії: філологія; економічні науки; комп’ютерні науки; історія; реабілітація та соціальна робота.

Дедлайн подачі документів: до 25 жовтня 2019 року.

Умови до кандидата: знання мови, середній бал успішності 80, відсутність академічної та планової заборгованості, мотивація та прагнення чогось нового)

Перелік документів:

  • Заява на ім’я ректора;
  • Скан-копія закордонного паспорту.

З усіх питань звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків!

ауд. 5-104 або на електрону пошту fordep@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …