Оголошується конкурс «Моя ти доле молодая»

12 березня 2019 року о 14:00 в актовій залі відбудеться літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 205-літтю з дня народження Тараса Шевченка.

До участі запрошуємо студентів, викладачів, співробітників нашого університету для виконання поезій Т. Шевченка, пісень на слова Т. Шевченка, а також авторських пісень і поезій, суголосних назві конкурсу.

Охочі взяти участь мають заповнити заявку до 4 березня 2019 року й надіслати її на адресу кафедри української філології, теорії та історії літератури: blackseanationaluniversity@gmail.com

Зразок заявки:

ПІБ
Спеціальність, група (для студентів)
Кафедра або підрозділ (для викладачів, співробітників)
Назва твору, який виконуватиметься
Чи потрібне технічне забезпечення і яке саме (проектор тощо)
Контактний телефон

Конкурс відкриють музичною постановкою студенти та викладачі Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …