Оголошується конкурс «Моя ти доле молодая»

12 березня 2019 року о 14:00 в актовій залі відбудеться літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 205-літтю з дня народження Тараса Шевченка.

До участі запрошуємо студентів, викладачів, співробітників нашого університету для виконання поезій Т. Шевченка, пісень на слова Т. Шевченка, а також авторських пісень і поезій, суголосних назві конкурсу.

Охочі взяти участь мають заповнити заявку до 4 березня 2019 року й надіслати її на адресу кафедри української філології, теорії та історії літератури: blackseanationaluniversity@gmail.com

Зразок заявки:

ПІБ
Спеціальність, група (для студентів)
Кафедра або підрозділ (для викладачів, співробітників)
Назва твору, який виконуватиметься
Чи потрібне технічне забезпечення і яке саме (проектор тощо)
Контактний телефон

Конкурс відкриють музичною постановкою студенти та викладачі Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.