Оголошується дистанційний конкурс «Моя ти доле молодая» для учнів 9-10 класів

Кафедра української філології, теорії та історії літератури і Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили оголошує дистанційний літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая» для учнів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв м. Миколаєва та Миколаївської області.

Номінації конкурсу:

• художня візуалізація улюбленого твору або життя улюбленого письменника (оформлена у вигляді відео або мультимедійної презентації, підбірка власних малюнків, художніх фотографій, мемів);
  • художня візуалізація Шевченкової творчості і життя «Шевченко ХХІ-го століття» (оформлена у вигляді відео або мультимедійної презентації, підбірка власних малюнків, художніх фотографій, мемів);
  • авторська літературна робота (есей, поезія, літературний портрет, художня проза).

Роботи надсилати до 11 березня 2019 року на електронну адресу кафедри української філології, теорії та історії літератури: blackseanationaluniversity@gmail.com

Обсяг презентації – 10-20 слайдів, літературної роботи – 1-5 сторінок (шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5, формат паперу – А4). Перший слайд презентації має містити назву роботи, прізвище та ім’я автора, місце навчання, клас, прізвище та ініціали вчителя-консультанта. На останньому слайді слід вказати список використаних джерел (у разі потреби) та контактну інформацію автора роботи (телефон, електронна пошта).

Учасники конкурсу отримають відповідні сертифікати. Переможці – грамоти та запрошення взяти участь у Школі евристичного філолога, яка працюватиме на базі ЧНУ імені Петра Могили з 17 до 21 червня 2019 року.