Оголошується дистанційний конкурс «Моя ти доле молодая» для учнів 9-10 класів

Кафедра української філології, теорії та історії літератури і Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили оголошує дистанційний літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая» для учнів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв м. Миколаєва та Миколаївської області.

Номінації конкурсу:

• художня візуалізація улюбленого твору або життя улюбленого письменника (оформлена у вигляді відео або мультимедійної презентації, підбірка власних малюнків, художніх фотографій, мемів);
  • художня візуалізація Шевченкової творчості і життя «Шевченко ХХІ-го століття» (оформлена у вигляді відео або мультимедійної презентації, підбірка власних малюнків, художніх фотографій, мемів);
  • авторська літературна робота (есей, поезія, літературний портрет, художня проза).

Роботи надсилати до 11 березня 2019 року на електронну адресу кафедри української філології, теорії та історії літератури: blackseanationaluniversity@gmail.com

Обсяг презентації – 10-20 слайдів, літературної роботи – 1-5 сторінок (шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5, формат паперу – А4). Перший слайд презентації має містити назву роботи, прізвище та ім’я автора, місце навчання, клас, прізвище та ініціали вчителя-консультанта. На останньому слайді слід вказати список використаних джерел (у разі потреби) та контактну інформацію автора роботи (телефон, електронна пошта).

Учасники конкурсу отримають відповідні сертифікати. Переможці – грамоти та запрошення взяти участь у Школі евристичного філолога, яка працюватиме на базі ЧНУ імені Петра Могили з 17 до 21 червня 2019 року.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.