Оголошуємо конкурс відеопоезій до Днів Тараса Григоровича Шевченка на тему «Шевченко мовами світу»!

Оголошуємо конкурс відеопоезій до Днів Тараса Григоровича Шевченка на тему «Шевченко мовами світу»!

Цей конкурс присвячено вшануванню Днів Тараса Шевченка та сприяє виявленню творчих здібностей студентів у декламуванні поезій.

Ми запрошуємо всіх охочих взяти участь у нашому конкурсі!

Умови конкурсу:

• Створіть відеопоезію будь-якою мовою, якою ви володієте (українська, англійська, польська, французька, німецька).
  • Тематика: поезія Тараса Шевченка.
  • Тривалість відео: до 5 хвилин.

Враховуватимуться такі критерії: самостійність, оригінальність, співтворчість у команді, цікавий візуальний ряд, музичний супровід.

Нагороди конкурсу:

⁃ Грамота від факультету філології за найкращу роботу.

⁃ Сертифікат для кожного учасника від Студентського наукового товариства.

⁃ Публікація найкращих робіт на офіційній сторінці університету та в соціальних мережах.

Термін подання робіт: до 9 березня на електронну адресу dr.knvlv2184@gmail.com , указавши тему листа «Відеопоезія».

Зауважте! Надсилаючи відеопоезії, ви автоматично надаєте дозвіл на її оприявнення на сайті університету, у мережі ФБ, у чатах тощо.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи та бажаємо творчого натхнення!

Оргкомітет Студентського наукового товариства

Факультету філології