Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»


ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті».

Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки.

Умови конкурсу:

  1. Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність).
  2. Створити візитку – відеопрезентацію як він/вона бачить або хоче бачити спортивну діяльність в університеті (відео до 2 хвилин).
  3. Переможцем стане автор роботи, яка отримає:
    • максимальну кількість голосів під час голосування на Фейсбук;
    • високу оцінку експертів у складі викладачів кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили – Карена Абрамова, Василя Маєра та Марини Андрющенко.

Конкурс проводять голова спортивного клубу університету, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили Оксана Петренко та в. о. голови студентської колегії ЧНУ імені Петра Могили Дмитро Індик.

Роботи на конкурс потрібно подати до 19 жовтня 2020 року включно.

Надсилайте ваші відеовізитівки на електронну адресу oksandul35@gmail.com.

в текст.png

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …