Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті».

Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки.

Умови конкурсу:

1. Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність).
  2. Створити візитку – відеопрезентацію як він/вона бачить або хоче бачити спортивну діяльність в університеті (відео до 2 хвилин).
  3. Переможцем стане автор роботи, яка отримає:
    • максимальну кількість голосів під час голосування на Фейсбук;
    • високу оцінку експертів у складі викладачів кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили – Карена Абрамова, Василя Маєра та Марини Андрющенко.

Конкурс проводять голова спортивного клубу університету, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили Оксана Петренко та в. о. голови студентської колегії ЧНУ імені Петра Могили Дмитро Індик.

Роботи на конкурс потрібно подати до 19 жовтня 2020 року включно.

Надсилайте ваші відеовізитівки на електронну адресу oksandul35@gmail.com.

в текст.png