Оголошено переможців конкурсу студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Оголошено переможців конкурсу студентських проектів «Startup BSNU-2019», який відбувся 19 березня 2019 року, організований Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Конкурс Startup проектів – це презентація інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій, який передбачав розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems та ін..

Переможцями стали:

Touch & Go:
Ковалевський Дмитро, СЕО; Глазачева Інга; Гребенчак Ірина; ментор – Іван Бурлаченко.

EcoRide:

Берест Олег Сергійович, СЕО; Зерницький Анатолій Вадимович; Новак Костянтин Володимирович; Зубаль Валерій Юрійович; ментор –Олександр Бєліков.

Pinfc:
Івченко Іван, СЕО; Костянтин Воску; Владислав Олійник; ментор –Микита Таранов.

HomeMappy:
Сімакова Ірина, СЕО; Шевченко Артем; Чернявський Руслан; Плюснин Костянти; Чумаченко Дмитро; Рибченко Сергій; Тараненко Яна; Лінчевський Святослав; ментор – Іван Буралченко.

ReadyFood:
Максим Чуприков, CEO; Дмитро Влащюк; Олександр Стрельчук; Валера Любар; Владислав Кухаренко; Стас Сичевський; Олександр Молчанов; Яна Столяр; Вікторія Галенко; ментор –  Іван Бурлаченко.

Lifer:
Гуменюк Олена, СЕО; Доній Валентина; Котляренко Владислав; Бочков Максим; Барбулат Ілля; Димо Валерій; Анастасія Шликова; Христина Вераксіч; ментор –Євген Давиденко.

Lyrax
Гекова Тетяна, СЕО, Діордіца Катерина, ментор –Олександр Бєліков.

DOZOOG:
Олексій Кулагін, СЕО, Сергій Резніченко, Тетяна Удовик, Анастасія Гресс
Олександр Костін, Ольга Рожко, Анна Самойленко; ментор – Алла Зотова – Senior QA, GlobalLogic.

Sellingmation:
Олійник Валерія і Юрченко Дарина 671 гр, ментор: Олександр Бєліков.

WAYPPLE
Цапкаленко Юрій, СЕО, Мельник Олександр, Дзівіцькій Сергій, Осадчий Віктор, Крумаленко Микита, Багінський Катерина, Тимофєєва Анастасія; ментор –  Сергій Пузирьов. та Салтовська Анна, Senior QA, GlobalLogic

Thunder Drones:
CEO: Яна Мальцева, CFO: Інна Тришак, СТО: Ілляшенко Руслан, розробник ПЗ – Швець Вікторія, Буралака Валерія, Миронов Андрій, Гуцол Ганна, ментор – Іван Бурлаченко.

BSE:
Андрій Бородін, СЕО, В’ячеслав Осипов, Тетяна Шавардіна, Вікторія Селіщева, ментор – Іван Бурлаченко.

TASKO:
Важоха Владислав (лідер), Горбуров Леонід, Іванніков Микита, економісти; Лепетінська Аліна, Селіщева Маргарита, Ковальська Вікторія; ментор – Іван Бурлаченко.

Check Miracle:
Ковальчук Микита, СЕО, Мельничук Анна, Кушнір Сергій, Гонтаренко Сергій, Волощук Сергій; ментор – Іван Бурлаченко.

Snipper:
Бондар Костянтин, СЕО, Данилов Кирило, Аркушенко Ярослав, Бабин Костянтин, Анна Супрун, Ілона Войхевіч; ментор Іван Бурлаченко.

Вітаємо переможців!