Оголошено переможців ІІІ-го Літературно-художнього конкурсу «Заради цього варто жити!»


31 травня у приміщенні Філологічної бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили відбулось підведення підсумків ІІІ-го Літературно-художнього конкурсу «Заради цього варто жити!».

Перед учасниками було завдання: написати роботу  українською або англійською мовою без обмежень за жанрами та напрямками.  Цей конкурс уже втретє проводить Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили за підтримки Інституту філології Могилянки.

Конкурсанти надсилали свої роботи з 15 січня по 15 травня. Оцінювало роботи учасників компетентне журі з ЧНУ ім. Петра Могили: директор інституту філології Олександр Пронкевич, завідувач кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяна Шестопалова та доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Русова.

У конкурсі взяли участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили, хоча у 2016 році географія робіт була ширшою: серед конкурсантів були учасники з Дніпра та Кривого Рогу. За словами директора бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили Ганни Петроченко, цього разу переважала історично-лірична тематика творів.

Переможці отримали грамоти у різних номінаціях:

«Читацька симпатія» – Катерина Сакач

«Проза. Лірика» – Вікторія Грабар

«Проза. Лірика» – Каріна Лотиш

«Проза» – Роман Галкін

«Поезія. Філософська лірика» – Катерина Антонова

«Поезія. Найкращий лірик» – Тетяна Постриган

У подальшому роботи учасників будуть надруковані у Збірці студентських творів ІІІ-го Літературно-художнього конкурсу «Заради цього варто жити!». Збірки творів учасників конкурсу у 2012 та 2016 роках знаходяться в бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили, де всі охочі можуть з ними ознайомитись.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …