Оголошено переможців фотоконкурсу «PMBSNU через студентський об’єктив»

Завершився фотоконкурс «PMBSNU через студентський об’єктив».

Нагадаємо, що до участі допускалися лише якісні чорно-білі фотографії на тему студентського життя (фото в університеті, у гуртожитку, світлина з улюбленим викладачем або з одногрупниками і т.д.).

З 26 лютого по 4 березня було проведено онлайн-голосування на сторінці ЧНУ імені Петра Могили.

Переможці конкурсу:

1 місце виборола Катерина Авдєєва.

2 місце посіла Вікторія Андрісова.

На 3 місці – робота Дарії Тараненко.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.