Оголошено переможців фотоконкурсу «PMBSNU через студентський об’єктив»

Завершився фотоконкурс «PMBSNU через студентський об’єктив».

Нагадаємо, що до участі допускалися лише якісні чорно-білі фотографії на тему студентського життя (фото в університеті, у гуртожитку, світлина з улюбленим викладачем або з одногрупниками і т.д.).

З 26 лютого по 4 березня було проведено онлайн-голосування на сторінці ЧНУ імені Петра Могили.

Переможці конкурсу:

1 місце виборола Катерина Авдєєва.

2 місце посіла Вікторія Андрісова.

На 3 місці – робота Дарії Тараненко.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.