Оголошено набір у школу журналістики від Української правди!


 «Українська правда» оголошує набір до Школи політичної журналістики в Києві!

Школа покликана «прокачати» українську журналістику та сприяти підвищенню рівня медіаграмотності журналістів та звичайних людей.

Найкращі випускники отримають право пройти стажування в «Українській правді».

Викладатимуть у Школі провідні журналісти УП та інших ЗМІ: Севгіль Мусаєва, головний редактор УП; Андрій Самофалов, головний редактор «Ліга.Бізнес»; Роман Романюк та Роман Кравець, журналісти УП; Катерина Глазкова, СЕО Спілки український підприємців; Євген Руденко, кореспондент УП.

Крім того, студентів Школи чекає спілкування з гостьовими спікерами, якими будуть найвідоміші журналісти України та закордонні колеги.

Де? Київ

Фінансування:

  •  студентам з інших міст буде забезпечено житло;
  •  витрати на дорогу учасники покривають самостійно.

Вимоги:

  •  стати студентом Школи може кожен: і той, хто тільки починає свій шлях у професії, і професіонал, який прагне навчитися чогось нового;
  •  місце проживання, стать чи вік не важливі;
  •  головне – бажання вчитись і відкритість до нових знань.

Подати заявку

Дедлайн: 1 жовтня.

Деталі

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …