Оголошено набір у літню школу в Грузії

InLibertу – це організатор конкурсу студентських есе та літньої школи, яка присвячена навколишньому середовищу й соціальній дійсності.

Брати участь можуть студенти, нещодавні випускники вишів, громадяни пострадянських держав.
Фіналісти конкурсу відвідають літню школу в Грузії та отримають грошову винагороду.

Тема есе: «Хороше суспільство?».
Конкурсантам пропонують замислитися, що було б, якби суспільство, в якому ми живемо сьогодні, зникло і його довелося б створювати знову.
Конкурсантам потрібно вигадати 10 найголовніших правил, які стануть фундаментом нового суспільства.

Літня школа, яку відвідають фіналісти, буде проходити в навчальному центрі Free University на озері Базалеті.
Організатори покривають витрати на проживання, харчування, участь у всіх заходах школи.

Вимоги до есе: конкретика, приклади з вашого життя, актуальність. Журі звертатимуть увагу на стиль, логіку, якість аргументації.

Есе потрібно надіслати на електронну адресу contest@inliberty.ru

Об’єм: не більше 5 сторінок (до 9 000 знаків).
Мова есе: російська.
Дедлайн подачі:15 липня 2019 року.

Детальніше за посиланням.