Оголошено набір на стипендійну програму уряду Республіки Польща для молодих науковців

Центр східноєвропейських студій Варшавського університету оголосив набір на Стипендійну програму уряду РП для молодих науковців для кандидатів із країн Східної Європи, Росії, а також країн Центральної Азії та Кавказу. Стипендії призначені для наукового стажування в польських університетах у період із вересня 2019 р. до червня 2020 р.

Стипендійна програма уряду РП для молодих науковців започаткована у 2003 р. і призначена для кандидатів із Білорусі, України, Молдови, Росії, Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, а також Вірменії, Азербайджану і Грузії. У 2019–2020 навчальному році буде реалізована XVІI едиція програми.

Умови стипендійної програми:

1. Перевага надаватиметься кандидатам, які можуть представити певні наукові досягнення та/або підтвердити активну громадську діяльність і чиї досягнення дадуть найкращу можливість використати здобуту в Польщі спеціалізацію у своїх країнах у різних сферах наукового та суспільного життя.
  2. Стипендії призначаються для реалізації дослідницького проекту в рамках наукового стажування.
  3. Кожний із відібраних кандидатів може отримати стипендію одноразово на визначений період і без можливості її продовження на наступний рік, окрім надзвичайних обставин.
  4. Загальна тривалість стажування та мовного курсу становить 10 місяців, із можливістю продовжити термін перебування на додатковий місяць (липень 2020 р.), якщо координатор програми, за погодженням з науковим керівником, подасть заявку на таке продовження. Деталі описані в договорі та «Правилах програми». Додаткова стипендія закінчиться 31 липня 2020 р.
  5. Реалізація програми для осіб, які володіють польською мовою на достатньому рівні, розпочнеться 1 вересня 2019 р. із додаткового підготовчого курсу у Варшавському університеті, який охоплюватиме лекції на загальну тематику та додатковий курс польської мови.
  6. У випадку стипендистів, які погано володіють польською мовою, реалізація програми розпочнеться 1 серпня 2019 р. із додаткового інтенсивного мовного курсу. У такому випадку стипендія може тривати загалом 12 місяців.
  7. Реалізація стажування (навчання) вже у визначених навчальних закладах почнеться з 1 жовтня 2019 р. і закінчиться 30 червня 2020 р.
  8. Розмір щомісячної стипендії складає 1500 злотих. На ці кошти стипендіати покривають витрати на проживання, харчування та страховий поліс. Після приїзду до Польщі стипендисти підпишуть договір, в якому буде окреслено правила та умови виплати стипендії, права та обов’язки сторін.
  9. Комплект документів потрібно надати особисто або вислати поштою (з позначкою на конверті «Стипендійна програма для молодих науковців») у відповідні територіальні дипломатичні представництва РП, а також надіслати на адресу stypendia.studium@uw.edu.pl до 1 березня 2019 р.
  10. Стипендистам програми видадуть візи терміном дії до 31 липня 2020 р. у відповідних консульствах РП.

Інформацію про загальні вимоги програми, необхідні документи, порядок відбору та організаційну підтримку можна дізнатися за посиланням.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).