Оголошено набір на мовні курси!

Набір на мовні курси

Навчально-науковий інститут післядипломної
освіти  ЧНУ  імені Петра Могили
оголошує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, корейської, китайської.

Термін навчання: лютий – червень 2017 року; двічі на
тиждень (64 академічні години).

Останній день прийому  заявок – 06.02.2017 р.
Заявку  можна подати, заповнивши відповідну форму
Заявка на мовні курси).
 Записатись на заняття  та  дізнатись більш детально щодо навчання, підійшовши за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10,
каб.5-103 (навчально-науковий інститут післядипломної освіти), або зателефонувавши за номером:
(0512 ) 76-55- 59.

Наша електронна скринька: 5-103@mail.ua

Сторінки  навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім.П.Могили у соціальних мережах:
У Вконтакте
У Facebook

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.