Оголошено конкурс від Business Today


Переможці опублікують свою статтю в журналі Business Today і відвідають Міжнародну конференцію в Нью-Йорку!

Тема конференції: Globalization: how is the increasing connectedness of the world changing the way businesses and consumers interact.

Для участі необхідно написати есе, у якому потрібно вказати, що змінилося в економіці з приходом глобалізації: які це матиме наслідки для бізнесу, як уникнути невдач, яку з цього можна взяти користь.

Троє переможців опублікують свої статті в паперовій і електронній версії Business Today, а також зможуть безкоштовно відвідати Міжнародну конференцію в Нью-Йорку.

Дедлайн подачі: 15.07.2019

Вартість: безкоштовно

Конкурс відкритий для всіх студентів бакалаврату.

FB.

Подати заявку.

Детальніше.

Події та оголошення


вересня
17
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

вересня
13
Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.  

вересня
15
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …