Оголошено конкурс серед студентів для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» від Huawei

Студенти з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) можуть взяти участь у всесвітній онлайн-програмі  Seeds for the Future («Насіння для майбутнього») від Huawei.

фото 1.jpg

У програмі можуть взяти участь:

• студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс)
  • випускники, які отримали диплом з технічних спеціальностей (STEM) у 2020 році
  • вперше надається можливість долучитися до програми студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей, які цікавляться ІКТ.

Дедлайн подачі заявок – до 15 вересня 2020 року. Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 до 23 жовтня 2020 року включно.

Під час навчання студенти дізнаються від провідних світових експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тренди, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.

Найактивніші учасники отримають призи і можливість стажування в компанії Huawei, а також можливість приєднатися до глобальної спільноти випускників програми різних років з усього світу Global Alumni Connections.

Ознайомитися з докладним описом програми можна тут.