Оголошено конкурс на вакантні місця членів Наукової ради Національного фонду досліджень


Оголошено конкурс на вакантні місця членів Наукової ради Національного фонду досліджень, строк повноважень яких закінчується 27 грудня 2020 року.

Зокрема:

  • 7 місць за секцією природничих, технічних наук та математики;
  • 5 місць за секцією біології, медицини та аграрних наук;
  • 4 місця за секцією соціальних та гуманітарних наук.

Члени Наукової ради обираються на вакантні місця строком на 4 роки.

Прийом документів триває до 14 вересня 2020 року. Оприлюднити результати конкурсу планують 9 жовтня.

Докладні умови – за посиланням.

Важливо, що громадські наукові організації можуть бути суб’єктами висування кандидатів на рівні з закладами вищої освіти, науковими установами та національними академіями наук. Кандидат не обов’язково повинен бути працівником відповідної установи чи членом ГО.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …