Оголошено конкурс на вакантні місця членів Наукової ради Національного фонду досліджень


Оголошено конкурс на вакантні місця членів Наукової ради Національного фонду досліджень, строк повноважень яких закінчується 27 грудня 2020 року.

Зокрема:

  • 7 місць за секцією природничих, технічних наук та математики;
  • 5 місць за секцією біології, медицини та аграрних наук;
  • 4 місця за секцією соціальних та гуманітарних наук.

Члени Наукової ради обираються на вакантні місця строком на 4 роки.

Прийом документів триває до 14 вересня 2020 року. Оприлюднити результати конкурсу планують 9 жовтня.

Докладні умови – за посиланням.

Важливо, що громадські наукові організації можуть бути суб’єктами висування кандидатів на рівні з закладами вищої освіти, науковими установами та національними академіями наук. Кандидат не обов’язково повинен бути працівником відповідної установи чи членом ГО.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …