Оголошено конкурс інноваційних екологічно дружніх стартапів Проекту ЮНІДО/ГЕФ “Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні”

Програма акселерації Проекту ЮНІДО/ГЕФ – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку української економіки. Над розвитком ідей та стартап проектів працюватимуть фахівці UNIDO, провідні міжнародні експерти спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства.

Що отримають учасники Програми?

> Фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проекту (в розмірі від 5 до 50 тис. дол.США)

> Коучинг з новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів

> Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках

> Програму менторингу від міжнародних та національних експертів

> Можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі

> Залучення інвесторів (з України та інших країн) для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу

> Підтримка у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей

Заявки приймаються з 25 квітня по 25 травня 2019 року. До участі у конкурсі запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, які мають власний стартап-проект.

Більше інформації та реєстрація за посиланням.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики