Оголошено конкурс інноваційних екологічно дружніх стартапів Проекту ЮНІДО/ГЕФ “Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні”


Програма акселерації Проекту ЮНІДО/ГЕФ – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку української економіки. Над розвитком ідей та стартап проектів працюватимуть фахівці UNIDO, провідні міжнародні експерти спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства.

Що отримають учасники Програми?

> Фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проекту (в розмірі від 5 до 50 тис. дол.США)

> Коучинг з новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів

> Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках

> Програму менторингу від міжнародних та національних експертів

> Можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі

> Залучення інвесторів (з України та інших країн) для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу

> Підтримка у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей

Заявки приймаються з 25 квітня по 25 травня 2019 року. До участі у конкурсі запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, які мають власний стартап-проект.

Більше інформації та реєстрація за посиланням.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету