Оголошено ІІІ літературно-художній конкурс «Заради цього варто жити!»

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили за підтримки Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили оголошує ІІІ літературно-художній конкурс «Заради цього варто жити!» серед студентів, викладачів та співробітників університету

Умови конкурсу «Заради цього варто жити!»:

– мова конкурсної роботи – українська; англійська;

– за формою, жанром, напрямками – без обмежень.

Номінація «Проза»:

Обсяг: не більше 30 тисяч знаків з пробілами, 12 шрифт, Times New Roman.

Номінація «Поезія»:

Обсяг: 1-3 віршованих твори від одного конкурсанта.

Окремо буде відкрито номінацію читацької симпатії.

Організатори конкурсу на свій розсуд можуть надати додаткові номінації («Літературний прорив року», «Найкращий лірик», «Майбутнє сучасної української літератури» тощо).

Увага! На конкурс не приймаються твори, які містять політичну, релігійну та іншу пропаганду; заклики до насилля або національної ворожнечі; ненормативну лексику.

Для участі в конкурсі учаснику треба з 15 січня 2019 до 15 квітня 2019 року надіслати свою роботу координатору конкурсу: library@chmnu.edu.ua

Усі роботи розміщуються координатором конкурсу сторінці у Facebook як анонімні. Автор не має права розкривати анонімність.

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: