Оголошено ІІІ літературно-художній конкурс «Заради цього варто жити!»

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили за підтримки Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили оголошує ІІІ літературно-художній конкурс «Заради цього варто жити!» серед студентів, викладачів та співробітників університету

Умови конкурсу «Заради цього варто жити!»:

– мова конкурсної роботи – українська; англійська;

– за формою, жанром, напрямками – без обмежень.

Номінація «Проза»:

Обсяг: не більше 30 тисяч знаків з пробілами, 12 шрифт, Times New Roman.

Номінація «Поезія»:

Обсяг: 1-3 віршованих твори від одного конкурсанта.

Окремо буде відкрито номінацію читацької симпатії.

Організатори конкурсу на свій розсуд можуть надати додаткові номінації («Літературний прорив року», «Найкращий лірик», «Майбутнє сучасної української літератури» тощо).

Увага! На конкурс не приймаються твори, які містять політичну, релігійну та іншу пропаганду; заклики до насилля або національної ворожнечі; ненормативну лексику.

Для участі в конкурсі учаснику треба з 15 січня 2019 до 15 квітня 2019 року надіслати свою роботу координатору конкурсу: library@chmnu.edu.ua

Усі роботи розміщуються координатором конкурсу сторінці у Facebook як анонімні. Автор не має права розкривати анонімність.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.