Оголошення для студентів, які вивчають німецьку мову!

2 жовтня 2018 року о 12:30 (ІІІ пара) у приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили відбудеться організаційний захід щодо стипендіальних програм DAAD.

Зустріч проводить старший викладач кафедри романо-германської філології, лектор DAAD Ніна Креєр та запрошена особа з м. Одеса Регіна Улен.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77