Оглобліна Мирослава Володимирівна


канд. фармацевтичних наук
кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 1998 році закінчила Стахановське медичне училище за фахом «Фармація» (диплом з відзнакою), у 2003 році закінчила Національну фармацевтичну академію (нині Національний фармацевтичний університет) за фахом «Фармація»,  у 2003 р. закінчила інтернатуру у ІПКСФ при НФаУ і отримала кваліфікацію «Провізор загального профілю».

З 2006 року є кандидатом фармацевтичних наук. Захистила дисертацію за темою «Пошук засобів профілактики ішемії головного мозку серед антиоксидантів в ряду похідних тіазолідину» (спеціальність: 14.03.05 – фармакологія) при Національному фармацевтичному університеті (науковий керівник – заслужений діяч науки і техніки України, д.мед.н., професор Лук’янчук В.Д.). У 2013 р. отримала вчене звання доцента кафедри клінічної фармакології та фармакотерапії.

Фармацевт з 1998 року, провізор за сумісництвом з 2003 по 2009 рік ЛОКВП «Фармація» у м. Луганськ. Має першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Організація та управління фармацією» (посвідчення №861 від 19.06.2013р.).

З 2013 року – позаштатний  фахівець ДП «Державний експертний Центр МОЗ України» з питань фармаконагляду в Луганській області, а з 1 січня 2017 в Миколаївській області.

Є головою комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області (наказ МОЗ України №419 від 12.04.2017р.).

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації – 11 років, у тому числі в ДЗ «Луганський державний медичний університет» – 11 років. Має досвід роботи учбового доцента кафедри.

 З 1 вересня 2015 року в.о. завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології ДЗ «Луганський державний медичний університет» м. Рубіжне.

З лютого 2017 року декан фармацевтичного факультету Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика, м. Миколаїв.

2012 року отримала підвищення в Інституті кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, Харків – цикл «Вища освіта та Болонський процес» (посвідчення №1 від 14.02.2012р.).

2013 р. – ДЗ «Луганський державний медичний університет», ПАЦ «Організація і управління фармацією», Луганськ. Харків.

2016 рік – Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, Харків – цикл «Професійна діяльність і особистість викладача ВНЗ» (посвідчення № 18 від 14.12.2016р.).

Основні публікації:

Є автором (співавтором) більше 60 друкованих робіт у т.ч. 9 навчально-методичних робіт (з них три під грифом МОН та МОЗ України) та 2 патентів України на винахід.

 

Події та оголошення


січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
30
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.