Оглобліна Мирослава Володимирівна


канд. фармацевтичних наук
кафедри медичної біології та хімії, біохімії, мікробіології, фізіології, патофізіології та фармакології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 1998 році закінчила Стахановське медичне училище за фахом «Фармація» (диплом з відзнакою), у 2003 році закінчила Національну фармацевтичну академію (нині Національний фармацевтичний університет) за фахом «Фармація»,  у 2003 р. закінчила інтернатуру у ІПКСФ при НФаУ і отримала кваліфікацію «Провізор загального профілю».

З 2006 року є кандидатом фармацевтичних наук. Захистила дисертацію за темою «Пошук засобів профілактики ішемії головного мозку серед антиоксидантів в ряду похідних тіазолідину» (спеціальність: 14.03.05 – фармакологія) при Національному фармацевтичному університеті (науковий керівник – заслужений діяч науки і техніки України, д.мед.н., професор Лук’янчук В.Д.). У 2013 р. отримала вчене звання доцента кафедри клінічної фармакології та фармакотерапії.

Фармацевт з 1998 року, провізор за сумісництвом з 2003 по 2009 рік ЛОКВП «Фармація» у м. Луганськ. Має першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Організація та управління фармацією» (посвідчення №861 від 19.06.2013р.).

З 2013 року – позаштатний  фахівець ДП «Державний експертний Центр МОЗ України» з питань фармаконагляду в Луганській області, а з 1 січня 2017 в Миколаївській області.

Є головою комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області (наказ МОЗ України №419 від 12.04.2017р.).

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації – 11 років, у тому числі в ДЗ «Луганський державний медичний університет» – 11 років. Має досвід роботи учбового доцента кафедри.

 З 1 вересня 2015 року в.о. завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології ДЗ «Луганський державний медичний університет» м. Рубіжне.

З лютого 2017 року декан фармацевтичного факультету Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика, м. Миколаїв.

2012 року отримала підвищення в Інституті кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, Харків – цикл «Вища освіта та Болонський процес» (посвідчення №1 від 14.02.2012р.).

2013 р. – ДЗ «Луганський державний медичний університет», ПАЦ «Організація і управління фармацією», Луганськ. Харків.

2016 рік – Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, Харків – цикл «Професійна діяльність і особистість викладача ВНЗ» (посвідчення № 18 від 14.12.2016р.).

Основні публікації:

Є автором (співавтором) більше 60 друкованих робіт у т.ч. 9 навчально-методичних робіт (з них три під грифом МОН та МОЗ України) та 2 патентів України на винахід.

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили