Оформлення Zoom-ліцензій для викладачів


Американська Zoom Video Communications надала безкоштовний доступ до програмного забезпечення Zoom Meetings for Education для українських вишів та профтехучилищ у 2022-2023 навчальному році.

Для отримання ліцензії викладачами Чорноморського національного університету імені Петра Могили потрібно заповнити гугл форму.

Переваги ліцензовного Zoom акаунту:

  • Дає змогу учасникам навчального процесу здійснювати запис зустрічей. Запис конференції локально та хмарно.
  • Проводити навчальні заняття до 1000 учасників одночасно
  • Необмежений час конференції.

Реєстрація доступна тільки для власників корпоративної пошти з доменом chmnu.edu.ua

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …