Офлайн-зустріч «Розмова із Незламними» провели на базі Навчально-наукового медичного інституту

15 січня 2024 року студенти та викладачі Навчально-наукового медичного інституту провели офлайн-зустріч із ветеранами ЗСУ під назвою “Розмова із Незламними”.

Ми не маємо права забувати тих, хто з мужністю пройшов через випробування вогню – наших ветеранів Збройних Сил України. Зустрічі з цими Героями відіграють важливу роль у формуванні громадянина-патріота, вихованні любові до рідної землі та розумінні цінностей, які вони вносять у наше суспільство“, – таким вступним словом розпочала захід заступниця директора ННМІ Ольга Яремчук.

Наші Герої – це жива історія нашої Держави. Вони пережили та пройшли крізь вогні бойових дій, ризикуючи своїм життям заради нашого миру та безпеки. Такі зустріч насичують навчальний процес важливими практичними знаннями та враженнями. Однак основна мета – виховання свідомого громадянина-патріота. Ветерани стають відмінними наставниками, які діляться своїм професійним досвідом та цінними життєвими уроками. Вони розповідають про важливість служіння своїй країні та вчать молодь цінувати свободу та незалежність.

Окрім того, ветерани допомагають молоді розкрити їх глибокий зв’язок з рідною землею. Усе це сприяє вихованню у молодого покоління патріотичного ставлення до своєї країни та відповідального громадянства.

Зустрічі з ветеранами Збройних Сил України не лише розширюють знання молоді про історію та військове мистецтво, але й стають ключовим елементом виховання активної, свідомої громадянської позиції. Ці зустрічі є неоціненним ресурсом для будівництва сильної та єдиної нації, яка прагне до ще кращого майбутнього.

Зустріч пройшла за підтримки студентського декана ННМІ Владислава Марченка, який підготував матеріали тематичної лекції “Герої України”, що висвітлювала історії життя та подвиги Незламних, що навіки залишатимуться в пам’яті всіх українців.

Пам’ятаємо про наших героїв!