Офіційно: перший семестр 2022-2023 року завершено

У суботу, 24 грудня 2022 року, студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили склали останні в цьому семестрі іспити, а це значить що розпочалися канікули.

Незважаючи на жодні обставини, нам усім вдалося успішно завершити перший семестр 2022-2023 навчального року.

З понеділка викладачі отримали заслужений відпочинок. Три тижні можна не думати про лекції, семінари, контрольні та конспекти. Проте, навіть за такий, здавалося б, недовгий час і викладачі, і студенти засумують за довгими парами, складними завданнями, а найголовніше – один за одним.

Невтомні співробітники університету навіть у перший день відпустки знаходяться на робочих місцях. Адже так багато треба завершити справ, дозаповнити звіти, доздати документів, щоб зі спокійною душею піти в відпустку і не хвилюватися про якісь невирішені питання на роботі.