Очільниці Українсько-Польського науково-дослідного інституту ЧНУ імені Петра Могили Ольга Морозова й Ольга Гайдай перемогли в конкурсі на проходження наукового стажування при Польській академії наук

Не дивлячись на складне політичне становище України, наукове життя українських учених Чорноморського національного університету імені Петра Могили триває.

Очільниці Українсько-Польського науково-дослідного інституту, завідувачка кафедри соціології та політології, професорка Ольга Морозова та доцентка кафедри історії Ольга Гайдай перемогли в конкурсі на проходження наукового стажування при Польській академії наук. Історикині отримали можливість продовжити наукові пошуки у співпраці з польськими вченими та підвищити свою наукову кваліфікацію.

2 червня 2022 року українські дослідниці взяли участь в урочистому зібранні членів Польської академії наук та Української академії наук, де розглядалися актуальні питання розвитку та перспектив української науки, польсько-української співпраці.

Захід був ініційований та проведений президентом Польської академії наук професором Єжи Душинським та президентом Національної академії наук України професором Анатолієм Загороднім.

Пишаємося нашими вченими, наукові досягнення яких високо оцінені на міжнародному рівні!