Обрано переможців у змаганнях з кросфіту серед студентів Могилянки

Кросфіт – це методика фітнесу, яку визначають і як набір фізичних вправ, так  і змагальний вид спорту, в якому поєднуються елементи різних вправ – від високоінтенсивного тренування та важкої атлетики до гімнастики.

Саме тому він увійшов до програми змагань ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили, де між собою змагаються факультети та інститути Могилянки. Так, 6 листопада пройшли змагання з кросфіту, які впевнено увійшли в розряд  улюблених змагань студентів.

«Головний суддя з кросфіту Боднар Антон Ігорович – досвідчений, практикуючий тренер з цього виду спорту та призер аналогічних Всеукраїнських турнірів. Суддівська бригада – студенти факультету фізичного виховання і спорту, які в цьому році не беруть участі в боротьбі за призові місця Спартакіади, а лише виконують роль суддів», – коментує захід Оксана Петренко, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту.

У результаті запеклої боротьби маємо:
1місце – Юридичний факультет
2 місце – Факультет економічних наук

3 місце – Факультет комп’ютерних наук
4 місце – Медичний інститут.
5 місце – Інститут держуправління.
6 місце – Інститут філології.
7 місце – Факультет політичних наук.

Усі команди і учасники показали себе з кращої сторони! Бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.