Обрано переможців у змаганнях з кросфіту серед студентів Могилянки

Кросфіт – це методика фітнесу, яку визначають і як набір фізичних вправ, так  і змагальний вид спорту, в якому поєднуються елементи різних вправ – від високоінтенсивного тренування та важкої атлетики до гімнастики.

Саме тому він увійшов до програми змагань ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили, де між собою змагаються факультети та інститути Могилянки. Так, 6 листопада пройшли змагання з кросфіту, які впевнено увійшли в розряд  улюблених змагань студентів.

«Головний суддя з кросфіту Боднар Антон Ігорович – досвідчений, практикуючий тренер з цього виду спорту та призер аналогічних Всеукраїнських турнірів. Суддівська бригада – студенти факультету фізичного виховання і спорту, які в цьому році не беруть участі в боротьбі за призові місця Спартакіади, а лише виконують роль суддів», – коментує захід Оксана Петренко, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту.

У результаті запеклої боротьби маємо:
1місце – Юридичний факультет
2 місце – Факультет економічних наук

3 місце – Факультет комп’ютерних наук
4 місце – Медичний інститут.
5 місце – Інститут держуправління.
6 місце – Інститут філології.
7 місце – Факультет політичних наук.

Усі команди і учасники показали себе з кращої сторони! Бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).