Обрано переможців у змаганнях з кросфіту серед студентів Могилянки

Кросфіт – це методика фітнесу, яку визначають і як набір фізичних вправ, так  і змагальний вид спорту, в якому поєднуються елементи різних вправ – від високоінтенсивного тренування та важкої атлетики до гімнастики.

Саме тому він увійшов до програми змагань ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили, де між собою змагаються факультети та інститути Могилянки. Так, 6 листопада пройшли змагання з кросфіту, які впевнено увійшли в розряд  улюблених змагань студентів.

«Головний суддя з кросфіту Боднар Антон Ігорович – досвідчений, практикуючий тренер з цього виду спорту та призер аналогічних Всеукраїнських турнірів. Суддівська бригада – студенти факультету фізичного виховання і спорту, які в цьому році не беруть участі в боротьбі за призові місця Спартакіади, а лише виконують роль суддів», – коментує захід Оксана Петренко, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту.

У результаті запеклої боротьби маємо:
1місце – Юридичний факультет
2 місце – Факультет економічних наук

3 місце – Факультет комп’ютерних наук
4 місце – Медичний інститут.
5 місце – Інститут держуправління.
6 місце – Інститут філології.
7 місце – Факультет політичних наук.

Усі команди і учасники показали себе з кращої сторони! Бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.