Обрано переможців у змаганнях з кросфіту серед студентів Могилянки


Кросфіт – це методика фітнесу, яку визначають і як набір фізичних вправ, так  і змагальний вид спорту, в якому поєднуються елементи різних вправ – від високоінтенсивного тренування та важкої атлетики до гімнастики.

Саме тому він увійшов до програми змагань ІІ Спартакіади в ЧНУ імені Петра Могили, де між собою змагаються факультети та інститути Могилянки. Так, 6 листопада пройшли змагання з кросфіту, які впевнено увійшли в розряд  улюблених змагань студентів.

«Головний суддя з кросфіту Боднар Антон Ігорович – досвідчений, практикуючий тренер з цього виду спорту та призер аналогічних Всеукраїнських турнірів. Суддівська бригада – студенти факультету фізичного виховання і спорту, які в цьому році не беруть участі в боротьбі за призові місця Спартакіади, а лише виконують роль суддів», – коментує захід Оксана Петренко, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту.

У результаті запеклої боротьби маємо:
1місце – Юридичний факультет
2 місце – Факультет економічних наук

3 місце – Факультет комп’ютерних наук
4 місце – Медичний інститут.
5 місце – Інститут держуправління.
6 місце – Інститут філології.
7 місце – Факультет політичних наук.

Усі команди і учасники показали себе з кращої сторони! Бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут