Обговорення освітньо-професійної програми «Землеустрій та кадастр» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»

27 серпня 2021 року на кафедрі управління земельними ресурсами відбулася зустріч проектної групи та роботодавців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», які вже мають досвід роботи з випускниками. В рамках зустрічі відбулося обговорення освітньо-професійної програми.

Під час зустрічі  наголошено, що задля удосконалення якості професійної підготовки магістрів нині потрібні принципово нові підходи до формування фахівців та врахування під час обговорення освітньо-професійної програми інтересів усіх зацікавлених у її реалізації стейкхолдерів.

Йшлося про те, що головним пріоритетом під час підготовки магістрів є підвищення якості практичного навчання студентів. Крім того, вказано, що постійно поліпшується матеріально-технічна база навчання на факультеті в рамках спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Викладачі кафедри управління земельними ресурсами по черзі розглядаючи кожен освітній компонент, коротко характеризували його зміст та основні компетентності, якими він озброює студентів, а також професійні результати навчання.

Роботодавцями майбутніх випускників спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» директор Палагній О.  ТОВ “Проектно-вишукувальна фірма “ЛІМБ”, директором ТОВ «УЕЦВО» Совщаком В. М, Юрисконсульт І категорії з земельних питань Державного підприємства Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою Сандольська О. Є., ФОП Селіним В. Г., ФОП Докієнком О. О.  висловлено бажання залучати студентів до проходження практики, наголошено на тому, що набуті практичні навички сприятимуть використанню в роботі сучасного геодезичного обладнання, надають навичок користування таким програмним забезпеченням як та Digital, ArcGIS, GIS 6, AutoCAD.Набуті в цілому програмні компетентності та результатах навчаннясприятимуть вдосконаленню практичної підготовки майбутніх випускників спеціальності.

Усі пропозиції, що висловлені в процесі дискусії, є слушними і обов’язково враховані при формуванні ОПП, адже ініціатива проведення подібних зустрічей з колегами і роботодавцями є важливим шляхом її удосконалення.