Обговорення навчальних планів та освітніх програм зі стейкхолдерами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

17 серпня 2023 року на кафедрі управління земельними ресурсами відбулась зустріч професорсько-викладацького складу з потенційними стейкхолдерами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

На зустрічі були присутні директор ТОВ «Український експертний центр по вимірюванню та оцінці» Костянтин Борисевич, директор ТОВ «Агентство землевпорядкування та оцінки» Леся Демидова, директор ТОВ «Проектно-вишукувальної фірми «Лімб» Олег Коваль, фізична особа-підприємець Віктор Селін, директор ТОВ «Миколаївський земельно-кадастровий інститут» Олена Сандольська та сертифікований інженер-геодезист Микола Сметана.

Стейкхолдери підкресили значення землевпорядної діяльності в умовах воєнного стану, наголосили на важливості землеоціночних робіт сьогодення та окреслили з професійної точки зору перспективи у плані працевлаштування після отримання диплому за фахом. Гості зустрічі неодноразово наголосили, що потрібно поглиблено вивчати геодезію, а також дисципліни, які передбачають вивчення інфраструктури геопросторових даних, проведення відновлювальних робіт порушених земель внаслідок воєнних дій, консолідації земель. Також вони порадили приділити увагу вивченню дисциплін економічного спрямування у землевпорядній діяльності.

Щиро дякуємо стейкхолдерам за професійну зустріч та підтримку навчального процесу, яка сприятиме набуттю студентами теоретичних знань у поєднанні з практичними навичками після вивчення навчального матеріалу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».