НУ ім. П. Могили запрошує на безкоштовне навчання за напрямом «Бізнес планування та організація малого бізнесу» у весняному семестрі-2019

На базі ЧНУ імені Петра Могили проходитиме безкоштовне навчання за напрямом «Бізнес планування та організація малого бізнесу». Програма фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

Навчання діє в рамках проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні» спільно з Благодійною організацією «Конверсія військових кадрів», за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації та за сприяння ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО».

Для детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0512) 76-55-59, 096-497-64-18, Катерина Миколаївна Зуб.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили