НУ ім. П. Могили запрошує на безкоштовне навчання за напрямом «Бізнес планування та організація малого бізнесу» у весняному семестрі-2019

На базі ЧНУ імені Петра Могили проходитиме безкоштовне навчання за напрямом «Бізнес планування та організація малого бізнесу». Програма фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

Навчання діє в рамках проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні» спільно з Благодійною організацією «Конверсія військових кадрів», за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації та за сприяння ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО».

Для детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0512) 76-55-59, 096-497-64-18, Катерина Миколаївна Зуб.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …