Новорічна казка в ЧНУ імені Петра Могили

27 грудня 2023 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили провели свято для дітей ВПО. На заході також були присутні студенти та співробітники університету з дітьми.

Казкову атмосферу в залі створювала творча група студентського самоврядування на чолі з завідувачкою підготовчого відділу ЧНУ Світланою Овчар. Саме ці студенти виступили, придумали сценарій казки та поставили її на сцені актового залу.

На сцені дітей розважили патріотичні «мишки», «лелеки», «зайчики байрактар і джавелін» та символ Нового Року зелений дракон, а головним антагоністом виступив сибірський «тигр». Під час перегляду казки дітки встигли потанцювати з героями та знятись у тіктоці.

А по завершенню казки маленькі гості ЧНУ імені Петра Могили долучились до традиційних новорічних активностей в холі біля актової зали університету.

Там разом з казковими героями вони водили хоровод, а також розповідали новорічні вірші, співали колядки та новорічні пісні.

Завітав на новорічне свято й Санта Клаус, що відзначив таланти дітей солодкими подарункам та сфотографувався з усіма охочими.

Дякуємо представникам студентського самоврядування та Світлані Овчар за незабутні враження та святкову атмосферу для дітей ВПО та співробітників університету!