Новорічна атмосфера в ЧНУ імені Петра Могили

Сесія – це не лише підбиття підсумків за семестрове навчання, це й час наближення Нового року.

А відтак у перший тиждень сесії наш університет перетворився на справжню казку, коли студенти, викладачі та співробітники об’єднали зусилля, щоб прикрасити коридори та аудиторії. Кожен крок корпусами – це подорож в світ кольорів та святкового настрою.

Веселі сніговики, яскраві кульки та блискучі гірлянди прикрашають стіни та стенди коридорів, створюючи неповторний святковий ландшафт.

Кожна аудиторія стала своєрідним куточком казки. Різнокольорові мішури та витончені гірлянди розмістилися навколо дошок, де зазвичай панує науковий порядок.

Не лише коридори, але й кабінети викладачів перетворилися на невеликі оази свята. Всюди вирують гарячі обговорення планів на канікули, а декор з новорічними прикрасами створює атмосферу радості та взаєморозуміння.

Це святкове оформлення, створене спільними зусиллями студентської спільноти, стало не лише прикрасою університету, а й чарівним підтекстом, який нагадує всім про важливість взаємодії та теплих відносин у цей час року.