Освоєння методів функціонального зонування землекористування природно-заповідного фонду в ЧНУ ім. П.Могили

Новітні методи функціонального зонування землекористування природно-заповідного фонду освоюють в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили

5 вересня 2018 р. студенти 318 групи, що вивчаються за напрямом підготовки 193  «Геодезія та землеустрій», разом зі своїм дорадником доктором економічних наук, доцентом Лазарєвою Оленою Володимирівною в рамках вивчення дисципліни «Землеустрій» відвідали Миколаївській зоопарк.

Під час екскурсії студентами було вивчено певні ділянки (зони) зоопарку та на конкретних прикладах проаналізовано механізм використання природних ресурсів, вивчено методи функціонального зонування землекористування.