Освоєння методів функціонального зонування землекористування природно-заповідного фонду в ЧНУ ім. П.Могили

Новітні методи функціонального зонування землекористування природно-заповідного фонду освоюють в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили

5 вересня 2018 р. студенти 318 групи, що вивчаються за напрямом підготовки 193  «Геодезія та землеустрій», разом зі своїм дорадником доктором економічних наук, доцентом Лазарєвою Оленою Володимирівною в рамках вивчення дисципліни «Землеустрій» відвідали Миколаївській зоопарк.

Під час екскурсії студентами було вивчено певні ділянки (зони) зоопарку та на конкретних прикладах проаналізовано механізм використання природних ресурсів, вивчено методи функціонального зонування землекористування.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.