Освоєння методів функціонального зонування землекористування природно-заповідного фонду в ЧНУ ім. П.Могили

Новітні методи функціонального зонування землекористування природно-заповідного фонду освоюють в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили

5 вересня 2018 р. студенти 318 групи, що вивчаються за напрямом підготовки 193  «Геодезія та землеустрій», разом зі своїм дорадником доктором економічних наук, доцентом Лазарєвою Оленою Володимирівною в рамках вивчення дисципліни «Землеустрій» відвідали Миколаївській зоопарк.

Під час екскурсії студентами було вивчено певні ділянки (зони) зоопарку та на конкретних прикладах проаналізовано механізм використання природних ресурсів, вивчено методи функціонального зонування землекористування.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”