Підсумки 2021: Діяльність Центру культури і мистецтв ЧНУ імені Петра Могили

Університет – це не лише навчання, заняття, домашні роботи, а й дозвілля, творчість та відпочинок. У XXI столітті жоден гарний заклад вищої освіти не може існувати без когорти креативних, амбітних, творчо нестримних студентів та працівників.

Культурно-мистецький центр Могилянки проводить  виховно-патріотичні заходи, тематичні вечори та веселі студентські свята, що стали невід’ємною  частиною відпочинку не тільки студентів університету, але й молоді, що навчається в інших навчальних закладах міста.

При ЦКіМ ЧНУ імені Петра Могили працюють гуртки: студентський театр «Зупинка театральна» (керівниця – Любов Древіна), танцювальний колектив «Могилянкаfamily» (керівниці – Дар`я Андрєєва, Анастасія Пільгуй), естрадна музична група «Джі-джі грей» (керівник – Валерій Антонюк), вокальна студія (керівниця – Марина Кіладзе), курс із мобільної фотографії та ретуші (керівниця – Дар’я Андрєєва), курс з відеознімання на мобільний (керівниця – Анастасія Пільгуй).

Щороку Центр культури і мистецтва проводить уже традиційні святкові заходи та започатковує нові. Серед організованих заходів 2021 року можемо виокремити такі:

1. Андріївські вечорниці від студентів 1 курсу кафедри української філології та міжкультурної комунікації

1. Пасхальний ТікТок – конкурс відео до Великодня

1. Новорічна програма для вихованців спортивної школи в Яхт-клубі
  2. Конвокація 2021: урочиста частина біля  Меморіалу Героїв Ольшанців
  3. Посвята в студенти 2021

1. Відеочелендж до 25-річчя університету «Згадуємо студентські роки разом», що охопив понад 100 публікацій в соціальних мережах

1. Фестиваль мистецтв «Зірки Причорномор`я» (триденний конкурс за номінаціями: вокал, театральний, танцювальний)

1. Святковий концерт із нагоди 25-річчя університету
  1. Участь в фестивалях-конкурсах та творчих майстер-класах фестивалю-лабораторії, зокрема:

– Всеукраїнський конкурс творчості «Зорепад» (2 дипломи 1 ступеня в номінації «Вокал», керівниця – Марина Кіладзе);

– Фестиваль «Зірки Причорномор`я» (диплом 1 ступеня в номінації «Театральне мистецтво»,   керівниця – Любов Древіна, диплом 1 ступеня в  номінації «Вокал», керівниця – Марина Кіладзе).

1. Тематичний челендж до Гелловіну «Страшенно круті ідеї та образи»

1. Фотоконкурс «Виняткове в буденності», виставка фото-переможців
  2. Показ фільму «Позивний Бандерас» до дня захисника України та зустріч-бесіда з актором та бійцем АТО Миколою Змієвським
  3. Фото-челендж «ЧНУ 25 років» (образ)

1. Проведення Дня студента

Також Центр культури і мистецтв Могилянки організував низку художніх виставок у Галереї мистецтв, серед яких: онлайн-виставки Володимира Зебека; виставка картин «Барви життя»; експозиція «Уламки раю на землі», виставка Ольги та Дмитра Артим; виставка Народного художника України Андрія Антонюка; виставка творів художників України до 30-річчя Незалежності «Рідна мати моя Україна»; виставка живопису Ганни Стефановської та Василя Кушніренка.

У 2022 році  представники Центру планують провести такі  заходи: Битва факультетів за кубок університету, ярмарок з нагоди Масниці, конкурс «Міс Могилянка», конвокація магістрів у березні та конвокація бакалаврів у липні, концерт до 8 березня та багато іншого.

Ми переконані: творчість та креатив змінює світ на краще!