Новий етап творчої співпраці ЧНУ імені Петра Могили та Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА

2 листопада 2023 року підписано Меморандум про співпрацю між ЧНУ імені Петра Могили і Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА.

У рамках нового етапу співпраці узгоджено та затверджено Програму сумісних моніторингових досліджень акваторії Бузького лиману та води з системи централізованого водопостачання міста, що буде здійснюватися на кафедрі екології.

Ця подія стала можливою за підтримки Програми Розвитку ООН.

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА передало кафедрі унікальний сучасний прилад для здійснення оперативного контролю якості води. Цей приклад – новітня розробка в галузі приладобудування, який дозволяє з досить високою точністю і швидкістю проводити моніторингові дослідження водного середовища за широким спектром показників якості води.

Кафедра екології має потужний досвід реалізації різноманітних проєктів, присвячених проблемам безпеки водних ресурсів. Новий проєкт надасть можливість посилити дослідницьку складову в плані проведення експериментальної роботи здобувачів ступенів докторів філософії і магістрів за спеціальністю «Екологія». Окрім того, новий проєкт буде мати синергію з проєктом ЄС Еразмус+ Жана Моне «Європейські зелені виміри», який нині реалізується на кафедрі.

Команда дослідницького проєкту під керівництвом професорки кафедри екології Олени Мітрясової має щиру надію на успішну реалізацію запланованих етапів експериментальної роботи і подальший плідний розвиток взаємовідносин між інституціями!