Нові вимоги до документів про вищу освіту


МОН підготували проєкт постанови Кабінету Міністрів про документи про вищу освіту. Про це розповідає овітній портал Osvita.ua.

Документ визначає перелік обов’язкової інформації, що повинна міститися в документах про вищу освіту та наукові ступені.Зокрема, проєкт постанови визначає інформацію, яка повинна міститися в дипломах молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, а також у дипломах доктора філософії, доктора мистецтва та доктора наук.

Документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка та додатки до них, що видані раніше, будуть дійсними та не підлягатимуть обміну.

Зауваження і пропозиції до проєкту постанови можна надсилати на електронну адресу: volkova@mon.gov.ua до 05 березня 2020 року.

Нагадаємо, у грудні 2019 року парламент ухвалив закон щодо змін у сфері вищої освіти. Законодавчі зміни виключають поняття «диплом державного зразка» та, натомість, пропонують вишам видавати документи про вищу освіту за зразком, затвердженим власною вченою радою.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).